До уваги орендарів, користувачів та власників земельних ділянок

Дата: 14.01.2022 08:40

Відповідно до статті 289 Податкового кодексу України для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок, у тому числі право на які фізичні особи мають як власники земельних часток (паїв), з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до законодавства.
Згідно листа Держгеокадастру № 13-28-0.222-275/2-22 від 11.01.2022 року значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2021 становить:
-  для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0;
-  для земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення – 1,1.
На підставі викладеного, Болградська міська рада Одеської області повідомляє, що:
- власникам та користувачам земельних ділянок, які є платниками земельного податку, для обчислення розміру цього податку в 2022 році необхідно звернутись до Державної податкової служби України;
- орендарям земель комунальної власності населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення необхідно з’явитися до відділу з питань комунальної власності та юридичного забезпечення Болградської міської ради для укладення додаткових угод до договорів оренди землі (м. Болград, вул. Шпитальна, 45, каб. № 13, тел.(04846)4-33-16).