ІНСПЕКЦІЯ З БЛАГОУСТРОЮ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕРТАЄ УВАГУ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Дата: 24.01.2023 15:41

На виконання листа Болградської районної військової адміністрації від 26.12.2022 р. № 01/01-31/3142 щодо перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів Болградського району, які пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР, власникам нерухомості необхідно терміново – прибрати з фасадів будівель (будинків), торгівельних точок та інших об’єктів наявні таблиці, написи, вивіски та носії зовнішньої реклами російською мовою у термін до 01.02.2023 р.

Телефон для довідок: (04846) 4-11-63

Начальник Інспекції з благоустрою                                                         Діана Петрік