Міжнародний Бессарабський економічний форум 2024

В Болграді планується провести "Міжнародний Бессарабський економічний форум". Захід  заплановано провести у травні 2024 р. в м. Болград. Економічний форум має стати важливим етапом з економічної безпеки та розвитку не тільки Болградської громади а й всього регіону.

В оргкомітет увійшли Болградській міській голова Сергій Димитрієв, керівники структурних підрозділів міської ради, представники Болградської районної військової адміністрації, очолив комітет голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв.
   Бессарабський економічний форум в м. Болград проводиться в рамках Стратегії сталого розвитку України до 2030 року, яка була запропонована Президентом України, а також Стратегії розвитку Одеської області 2021-2027 рр.

Мета форуму – мотивування промислових та сільськогосподарських виробників, підприємців, органів місцевого самоврядування півдня Одеської області до участі у внутрішніх та міжнародних проєктах, залучення інвестицій в регіон для вирішення виробничих, інфраструктурних соціальних завдань, створення робочих місць, збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів в умовах воєнного стану, зміцнення обороноздатності країни та безпеки громадян.
   Для якісного проведення форуму та досягнення обраної мети необхідно налагодження комунікації з Одеською обласною державною адміністрацією, Одеською обласною радою, районними органами влади регіону, міжнародними організаціями, інвестиційними фондами, представниками бізнесу та аграрного сектору.
   Робота форуму буде розділена на тематичні секції: сільське господарство, туризм, екологія, енергетика, внутрішні гранти та міжнародні програми, інфраструктурні проєкти та логістика, інвестиційні майданчики, соціальні проєкти.
   Планується що згідно секціям учасники форуму зможуть запропонувати проекти для втілення. Знайти інвестора, чи міжнародний грант а також партнера із сусідніх громад чи районів – для сумісного втілення його у життя.
   Згодом буде оприлюднена інформація стосовно проектів та куди їх можна надсилати, щоб мати змогу представити їх на «Міжнародному Бессарабському економічному форуму – 2024».