A A A K K K
для людей із порушенням зору
Болградська міська громада
Одеська область, Болградський район

Апарат міської ради

Cклад
Болградської  міської  ради

№п/п

Назва структурного підрозділу
та посад

Кількість штатних посад

ПІБ

 

Керівництво

1.

Міський голова

1

Димитрієв  Сергій Гаврилович

2.

Секретар  міської  ради

1

Ніколаєнко  Віра  Андріївна

3.

Перший заступник міського голови

1

Гарвалов   Андрій        Дмитрович

4.

Заступник   міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради

1

 

5.

Заступник   міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради

1

Мунтянова Ганна Георгіївна

6.

Керуючий  справами виконавчого комітету 

міської ради

1

Демирова  Світлана Миколаївна

7.

Староста  с. Виноградівка

1

Наумова  Ольга  Миколаївна

8.

Староста с. Владичень

1

Ігнатова  Марія  Федорівна

9.

Староста с. Залізничне

1

Гергі  Світлана  Дмитрівна

10.

Староста с. Табаки

1

Терзі  Володимир Володимирович

11.

Староста с. Оксамитне та Тополіне

 

Чернєв  Василий  Панасович

 

Разом:

11

 

Загальний   відділ

12.

Начальник відділу

1

Ольховська Марина Миколаївна

13.

Головний спеціаліст

1

Мітішова Світлана Анатоліївна

14.

Головний спеціаліст

1

Підгайна Наталя Михайлівна

15.

Головний спеціаліст (с.Табаки)

1

Іванова Тетяна Степанівна

16.

Провідний спеціаліст (с.Табаки)

1

Хаджиогло Ганна Андріївна

17.

Головний спеціаліст (с.Залізничне)

1

Тащі  Ірина  Георгіївна

18.

Діловод  (с.Залізничне)

1

Пеєва  Валентина Миколаївна

19.

Діловод (с.Владичень)

1

Каназірська  Олена  Іванівна

20.

Головний  спеціаліст (с.Виноградівка)

1

Кіпер  Ольга  Федорівна

21.

Провідний спеціаліст (с.Виноградівка)

1

Караіван  Ганна Георгіївна

22.

Головний спеціаліст (с.Оксамитне та с.Тополіне)

1

Яремчук   Катерина Олексіївна

 

Разом:

11

 

Сектор інформаційних технологій та зв'язків з громадськістю 

23

Завідувач  сектором

1

Бутаков Олександр Анатолійович

24

Головний спеціаліст

1

Арнаутова Алла Володимирівна

 

 

2

 

 

Сектор  міжнародних  зв’язків та інвестицій

25.

Завідувач  сектором

1

Ільченко  Альона  Анатолівна

26.

Головний  спеціаліст

1

Туфекчі Анастасія Сергіївна

 

Разом:

2

 

 

Інспекція з благоустрою громади

27.

Начальник   Інспекції

1

 

28.

Провідний спеціаліст

1

Дімов  Костянтин Георгійович

29.

 

 

 

 

Разом:

2

 

 

Відділ  з  питань  комунальної  власності  та  юридичного  забезпечення

30.

Начальник  відділу

1

Арнаутов  Микола  Іванович

31.

Головний  спеціаліст, юрисконсульт

1

Коваленко  Тетяна Степанівна

32.

Головний  спеціаліст

1

Адаменко  Ганна  Георгіївна

33.

Головний  спеціаліст

1

Карагуца Наталя Олексіївна

34.

Головний спеціаліст

1

Симончук Артем Сергійович

35.

Провідний спеціаліст

1

Кухарєва Юлія Володимирівна

(у відпустці для догляду за дитиною до 3-х років)

 

Разом:

6

 

 

Відділ  фінансового  та  бухгалтерського  обліку

36.

Начальник  відділу,  головний бухгалтер

1

Черній Наталя Степанівна

37.

Головний  спеціаліст

1

Пазюк Олена Володимирівна

38.

Головний  спеціаліст

1

Колпакчи  Ольга Федорівна

39.

Статист-бухгалтер

1

Проданова Галина Іванівна

 

Разом:

4

 

40.

Головний  спеціаліст  з  питань публічних закупівель

1

Арнаутова Ірина Сергіївна

 

 

Центр  надання  адміністративних  послуг

41.

Начальник  відділу

1

Божкова   Майя Георгіївна

42.

Адміністратор

1

Кальчева Тетяна Дем’янівна

43.

Адміністратор

1

Добрянська Лідія Георгіївна

 

Адміністратор

1

Лефтер  Домнікія  Федорівна

 

Державний  реєстратор

1

Нікіта Ірина Василівна

 

Державний реєстратор

1

Аврамова Ольга Анатоліївна

 

Державний реєстратор

1

Лазаренко Лариса Іванівна
(по догляду за дитиною до 3-х років)

 

Державний реєстратор

1

Нєткова Наталя Мірчевна

Сектор прописки-виписки

 

Завідувач сектору

1

Кісьовська Наталія Панасівна

 

Головний спеціаліст

1

Петрова Галина Костянтинівна

 

Разом:

9

 

 

Завідувач  господарством

1

Островой  Михайло Михайлович

Спеціаліст з цивільного захисту

 

Головний спеціаліст

1

Гончаров Сергій Миколайович 

 

 

 

 


 

Господарська група з обслуговування адміністративних

будівель міської ради

45.

Водій

1

Кулінський  Дмитро Семенович

46.

Прибиральниця

0,75

Максименко Світлана Іванівна

47.

Кур'єр

0,25

Максименко Світлана Іванівна

48.

Прибиральниця  (с. Табаки)

0,5

Вербанова Степанида Іллівна

49.

Прибиральниця  (с. Залізничне)

0,5

Пеєва  Валентина Миколаївна

50.

Прибиральниця  (с. Владичень)

0,5

Пєнова  Анастасія Вікторівна

51.

Прибиральниця 
(с. Виноградівка)

0,5

Турчин  Євгенія  Іллівна

52.

Прибиральниця  (с. Оксамитне)

0,5

Трандафілова   Христина Георгіївна

 

Разом:

4,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь