01/12/2022 р.

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Комплекти постільної білизни, рушники, ковдри стьобані одинарні для облаштування місць розміщення ВПО)

01/12/2022 р.

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Природний газ)

14/11/2022 р.

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Аналізатор гематологічний IVD)

14/11/2022 р.

ОБГРУНТУАННЯ технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Електрокардіограф  з пристроєм прийому/передачі даних)

17.11.2022
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Глутамілтрансфераза/Лужна фосфатаза/Білірубін/Глюкоза/Сечова кислота та інш)

17.11.2022
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Лампа операційна)

21.11.2022 р.

ОБГРУНТУАННЯ технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Домашній текстиль)

21.11.2022 р.

ОБГРУНТУАННЯ технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Послуги з органазації заходів)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських обговорень щодо перейменування (найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд на території Болградської територіальної громади

На виконання рішення виконавчого комітету Болградської міської ради № 363 від 18.10.2022 року «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування (найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд, розташованих на території Болградської територіальної громади», керуючись рішенням Болградської міської ради № 1254-VIII від 29.09.2022 року «Про затвердження Порядку перейменування ( найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд, розташованих на території Болградської територіальної громади», рішенням виконавчого комітету Болградської міської ради Одеської області від 21.09.2022 року № 324 «Про погодження списку об`єктів топоніміки (вулиць,  провулків, скверів, парків  та населеного пункту),  розташованих на території Болградської територіальної громади Болградського району Одеської області що підлягають перейменуванню», виконавчий комітет Болградської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування об`єктів топоніміки на території Болградської територіальної громади Одеської області.

14:32 03.12.2022