ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

21.04.2023 Болградська міська рада повідомляє про відкриття провадження в адміністративній справі № 420/6880/23 за позовом Цонєва В’ячеслава Валентиновича, Опря Катерини Георгіївни, Сюрми Миколи Михайловича до Болградської міської ради Одеської області про визнання незаконним та скасування рішення Болградської міської ради № 1469-VIII від 23.02.2023 року «Про розгляд питання щодо перейменування села Виноградівка Болградського району Одеської області», яким надана згода на перейменування села Виноградівка Болградського району Одеської області на село Курчу Болградського району Одеської області.

12:03 21.04.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ПРИЗНАЧЕННЯ УПРАВИТЕЛЯ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ

Відповідно до діючого законодавства України, виконавчий комітет Болградської міської ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Болградської територіальної громади, в яких не створено ОСББ, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

13:34 17.04.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ З ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ - ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ.

Болградська міська рада інформує про те, що 03.02.2023 року о 14:00 годині відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації - детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої за адресою: вул. Терещенка, 53 в м. Болград Одеської області.

14:40 03.01.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських обговорень щодо перейменування (найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд на території Болградської територіальної громади

На виконання рішення виконавчого комітету Болградської міської ради № 363 від 18.10.2022 року «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування (найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд, розташованих на території Болградської територіальної громади», керуючись рішенням Болградської міської ради № 1254-VIII від 29.09.2022 року «Про затвердження Порядку перейменування ( найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд, розташованих на території Болградської територіальної громади», рішенням виконавчого комітету Болградської міської ради Одеської області від 21.09.2022 року № 324 «Про погодження списку об`єктів топоніміки (вулиць,  провулків, скверів, парків  та населеного пункту),  розташованих на території Болградської територіальної громади Болградського району Одеської області що підлягають перейменуванню», виконавчий комітет Болградської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування об`єктів топоніміки на території Болградської територіальної громади Одеської області.

14:32 03.12.2022