Закупівлі

28.11.2022
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Система для лікування ран негативним тиском)

28.11.2022
ОБҐРУНТУВАННЯ
Помпа для ентерального харчування)

24.11.2022
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Природний газ)

24.11.2022
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Дефібрилятор)

17.11.2022
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Глутамілтрансфераза/Лужна фосфатаза/Білірубін/Глюкоза/Сечова кислота та інш)

17.11.2022
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Лампа операційна)