Порядок денний 45 сесії Болградської міської радий VIII скликання

сорок п’ятої сесії Болградської міської ради VIІІ скликання,
яка відбудеться 24.11.2022 року

1.

Про виконання  місцевого бюджету Болградської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року

1.

Про використання коштів резервного фонду місцевого бюджету Болградської міської територіальної громади за  жовтень 2022р.

1.

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Болградської міської ради на 2023 рік

1.

Про затвердження фінансового плану КП Болградської міської ради «Горводоканал»