Закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Комп`ютерне обладнання)

ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Машини для обробки даних)

ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Бензин А-95, Дизельне паливо)

ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Медичне обладнання)

ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Відеоколоноскоп)

05.12.2022
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Аналізатор гематологичний)

01/12/2022 р.

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Комплекти постільної білизни, рушники, ковдри стьобані одинарні для облаштування місць розміщення ВПО)

01/12/2022 р.

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Природний газ)

14/11/2022 р.

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Аналізатор гематологічний IVD)

14/11/2022 р.

ОБГРУНТУАННЯ технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Електрокардіограф  з пристроєм прийому/передачі даних)

ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Глутамілтрансфераза/Лужна фосфатаза/Білірубін/Глюкоза/Сечова кислота та інш)

ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Лампа операційна)

21.11.2022 р.

ОБГРУНТУАННЯ технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Домашній текстиль)

21.11.2022 р.

ОБГРУНТУАННЯ технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Послуги з органазації заходів)