Інспекція з благоустрою Болградської міської ради

Інспекція з благоустрою Болградської міської ради надає консультації щодо дотримання вимог чинного законодавства в сфері благоустрою, а саме:
- правила поводження з побутовими відходами на території громади;
правила утримання прибудинкових території, а також прилеглих та закріплених території в належному  стані;
правила утримання зелених насаджень на території громади;
правила утримання в належному стані парків, рекреаційних зон, скверів і розташованих на їх територіях майданчиків для дозвілля;
- правила утримання кладовищ та інших місць поховань;
заборони випасу худоби, свійської птиці на землях загального користування, парках та скверах.
   Також інспекція приймає заяви від мешканців Болградської територіальної громади щодо видалення та санітарної обрізки дерев, розташованих на землях загального користування.