ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

Дата: 21.04.2023 12:03

21.04.2023
Болградська міська рада повідомляє про відкриття провадження в адміністративній справі № 420/6880/23 за позовом Цонєва В’ячеслава Валентиновича, Опря Катерини Георгіївни, Сюрми Миколи Михайловича до Болградської міської ради Одеської області про визнання незаконним та скасування рішення Болградської міської ради № 1469-VIII від 23.02.2023 року «Про розгляд питання щодо перейменування села Виноградівка Болградського району Одеської області», яким надана згода на перейменування села Виноградівка Болградського району Одеської області на село Курчу Болградського району Одеської області.

Підготовче засідання по адміністративній справі № 420/6880/23 відбудеться 02 травня 2023 року о 11:00 год. у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зала судових засідань № 11.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ