Обгрунтування очікуваної вартості 2024 рік

Дата: 06.02.2024 15:24

01.05.2024 р.
Обгрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупвівлі (гематологічні аналізатори)

22.04.2024 р.
Обгрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупвівлі (лікарські засоби)

16.04.2024 р.

19.03.2024 р.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупвівлі (нафта і дистіляти)

18.03.2024 р.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупвівлі (водопровідні та санітарно-технічні роботи)

22.02.2024
Обгрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупвівлі (Кайтерингові послуги)

06.02.2024
Обгрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупвівлі (Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок"

07.01.2024
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристикрозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Електрична енерг
ія)