ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

Дата: 05.09.2022 10:48

ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

Перелік послуг, які надаються Центром культури та дозвілля, затверджено наказом директора від 7 травня 2021 року № 7 на підставі постанов Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 р.
№ 1271 “Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури” та від 02.12.2020 р. № 1183 “Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури, що не є орендою”.

Основні види платних послуг –

• Експонування  рекламних матеріалів
  • Проведення постановочної роботи і заходів
  • Прокат глядацького залу, допоміжного обладнання для  проведення культурно-масового, обрядового заходу
  • Організація та проведення екскурсій в експозиції та на території музею, містом
  • Виготовлення  та продаж  сувенірних виробів
  • Обслуговування екскурсійних груп, індивідуальних туристів
  • користування міжбібліотечним абонементом
  • послуги з користування персональним комп*ютером,  роздрукування  інформації з електроних носіїв.

Надання платних послуг  здійснюється на підставі  договору або особистої заяви за фактом оплати вартості надання  відповідної послуги  та організовується  керівниками структурних підрозділів:

культурно-масовий відділ

ПУНДЄВА Жанна Іванівна