ЧИСТОТА ГРОМАДИ – ВІДПОВІДАЛЬНА СПРАВА КОЖНОГО

Дата: 08.11.2022 08:50

До уваги підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, громадян (власники, балансоутримувачі, орендарі, користувачі тощо) Болградської територіальної громади!

Інспекція з благоустрою та КП «Горводоканал» Болградської міської ради закликає вас у найкоротші терміни укласти договір із комунальними підприємствами громади, що надає послуги з вивезення твердих побутових відходів згідно з пунктом 6.7 Правил благоустрою.

У разі відсутності договору до порушників застосовуватимуться грошові стягнення, передбачені законодавством України.

Давайте поважати один одного і дбайливо ставитися до чужої праці! Чистота громади – це відповідальна справа кожного мешканця: від сумлінного ставлення до себе до злагодженої роботи комунальних служб.