9 ЛИСТОПАДА - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2022 09:36

Шановні працівники закладів культури та аматори народного мистецтва!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва, яке відзначається сьогодні.

Болградська громада надзвичайно багата талановитими людьми. Творча робота працівників культури вражає своєю неповторністю, колоритом, невичерпною енергією, різносторонністю, а головне – щирістю.

Вірю, що ваше віддане служіння своєму покликанню, високий професіоналізм стануть запорукою щасливого майбутнього нашої держави.

Щиро дякую кожному із вас за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди і краси, адже своєю плідною роботою та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте успіхи та наші перспективи, а у воєнний стан ще й зміцнюєте моральний стан мешканців.

Бажаю всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Бажаю всім працівникам сфери культури теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ