У БОЛГРАДСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВПЕРШЕ ПИСАЛИ ДИКТАНТ

Дата: 10.11.2022 15:01

У БОЛГРАДСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВПЕРШЕ ПИСАЛИ ДИКТАНТ

Учора співробітники апарату Болградської міської ради вперше писали диктант державною мовою з нагоди Дня української мови та писемності, що відзначається 9 листопада.
    Текст "Українська - скарбниця духовності України" читала викладач Болградського ліцею №3 Ольга Штирбулова.
"Хвилювалися трохи всі - і педагог, і ми, які відчули себе на якийсь час учнями. Але головне - час пролетів з користю та мотивав нас до того, щоб продовжити вдосконалювати знання української мови - другої у світі за мелодійністю", - зазначила Віра Ніколаєнко, секретар Болградської міської ради, яка також взяла участь у написанні диктанту.