ВИЙШОВ ДОДАТОК “ЄППО”, ЯКІЙ ДОПОМОЖЕ СИЛАМ ВІЙСЬК ПРОТИПОВІТРЯНОЇ ОБОРОНИ ЗСУ ЗАХИЩАТИ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ

Дата: 14.11.2022 15:23

“Додаток єППО дозволяє кожному громадянину України долучитися до захисту неба, інформуючи сили ППО про проліт крилатих ракет, дронів-камікадзе або авіації супротивника. Для початку роботи необхідно встановити додаток єППО на смартфон, пройти авторизацію за допомогою “Дії”. Авторизація в “Дії” допоможе уникнути хибних повідомлень, зокрема від ворогів” – розповідає Начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Одеської ОВА Станіслав Ніколайчук.

Після встановлення необхідно натиснути «Тест», щоб переконатися, що все працює, і бути готовими сповістити зенітників про побачену загрозу.

❓Як працює “єППО”?

✅ Якщо ви побачили повітряну ціль, наприклад, крилату ракету чи дрон-камікадзе “Шахед”, треба відкрити “єППО” на своєму смартфоні.

✅ Потім – вибрати тип повітряної цілі, направити смартфон у напрямку руху цілі та натиснути велику червону кнопку.

✅ За декілька секунд фахівці протиповітряної оборони побачать вашу відмітку на мапі. Вона доповнить радіолокаційну інформацію з військових РЛС.

“Враховуючи результати роботи сил ППО, додаток єППО показав високу ефективність. Встановивши додаток єППО на свій смартфон ви можете допомогти ЗСУ. Android-версія застосунку єППО, яку розробила конструкторська група Технарі, уже пройшла верифікацію Google. Застосунок єППО вже доступний на PlayMarket. Також вже доступна версія й для iOS.

Інформація підгтовлена за даними Болградської районної військової адміністрації (Джерело)