ДО УВАГИ АКТИВНИХ МЕШКАНЦІВ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 15.11.2022 09:22

Реєструйтеся на ЗбіГОвисько в Одесі та не пропустіть зустріч громадських активістів з громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

🗓 Захід відбудеться 24 листопада, протягом 10:50 до 13:00.

ℹ ЗбіГОвиська – неформальні зустрічі, під час яких буде багато часу, щоб розповісти про можливості співпраці в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», поговорити про потреби громадського сектору в громадах, поділитись досвідом учасників та учасниць. Ми вважаємо, що через великі виклики війни, які переживає вся країна останні місяці, такий простір для розмови є дуже потрібним.

Чекаємо на людей, які мають досвід діяльності, пов’язаної з громадською участю, а також тих, хто робить перші кроки на цьому шляху, хто готовий активно працювати для розвитку своїх громад та залучати до цього інших.

Детальна програма та інформація про місце проведення буде надіслана зареєстрованим учасникам/цям.

Щиро запрошуємо Вас зареєструватись на зустріч за посиланням 👉 http://bit.ly/3O2Vr5E

⏰ Реєстрація відкрита до кінця дня 20 листопада.