У БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ РЕТЕЛЬНО РОЗЧИЩАЮТЬ КОЛОДЯЗІ

Дата: 17.11.2022 15:40

Близько 100 тисяч гривень було виділено з бюджету громади на розчистку 28 колодязів у Болграді та селах ТГ.

Роботи виконує підрядник, який виграв тендер. Причому роботи ретельні, якщо врахувати, що з колодязів ліквідується не тільки намул, а й каміння, сміття. У всякому разі, подібного роду розчищення проводиться на території Болградської громади вперше.

«Люди дуже задоволені, деякі навіть виявили бажання звернутися за цією послугою до підрядника, щоби розчистити колодязі у своїх домоволодіннях», - розповіла староста села Залізничне Світлана Гергі.

Крім того, такі ж замовлення на розчистку громадських джерел на території шкіл та дитсадків громади надійшов і від відділу освіти Болградської міської ради.