НЕХАЙ ЗАВЖДИ БУДУТЬ ДІТИ, НЕХАЙ БУДУТЬ ВУЛИЦІ, АЛЕ НЕ БУДЕ ДІТЕЙ ВУЛИЦІ: У БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕЛИ РЕЙД

Дата: 17.11.2022 15:49

На жаль, ні глобалізація, ні високі технології не стали приводом для викорінення такого явища у суспільстві, як діти вулиць. Тому є чимало різних причин. Складні життєві обставини - одна з них.

У Болградській громаді роблять усе можливе, аби зменшити тенденцію поширення цього соціального явища.

Так, протягом минулого тижня служба у справах дітей спільно з КУ «Центр надання соціальних послуг» Болградської міської ради провели у Болграді, селах Тополине, Залізничне рейд «Діти вулиці». У його рамках фахівці проінспектували сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. А також провели бесіди з питань нещасних випадків серед дітей та профілактики дитячої бездоглядності, безпритульності, жебракування.