ПРИЙОМ ПАЦІЕНТІВ В МІСТІ ІЗМАІЛ У ЛИСТОПАДІ

Дата: 17.11.2022 15:55

Команда лікарів Одеського протипухлинного центру вирушає на прийом паціентів 24 листопада до м. Ізмаїл.

Черговий прийом в форматі виїзної консультативно-діагностичної служби в поліклінічному відділенні Дунайської обласної лікарні за адресою: м. Ізмаїл, вул. Портова, 11а (1-ий поверх) проведуть:
Завідувач відділення онкомамології - Сергій Володимирович Бондар;
Завідувач відділення онкогінекології – Олександр Іванович Марченко;
Завідувач відділення онкоурології – Сергій Олексійович Філіппов.

Запис на прийом ведеться за номером кол-центру Одеського протипухлинного центру 063 610 00 03 з 8.00 до 16.00.

Проєкт скринінгу (обстеження) населення Одеської області за найбільш вразливими напрямками – онкогінекологія, онкоурологія, мамологія реалізується за ініціативи Голови Одеської обласної ради Григорія Віталійовича Діденко та Одеського регіонального клінічного протипухлинного центру.