Шановні мешканці Болградської громади!

Дата: 17.11.2022 16:40

Шановні мешканці Болградської громади!

Ситуація в нашій країні вкрай критична, ворог продовжує нещадно обстрілювати енергетичну інфраструктуру України.

В Одеській області, зокрема і в Болградській громаді, відбуваються екстрені відключення світла. В цій ситуації графіки аварійних відключень складені раніше, не діють.

Болградська міська рада робить все для того, аби об'єкти критичної інфраструктури громади працювали в штатному режимі, але в умовах відсутності електричної енергії роботи це вкрай важко.

Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК «Укренерго» та іншими екстреними службами роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації.

Ми віримо, що цинічні та жорстокі дії ворога стануть йому по заслугах, та Перемога буде за нами.

Бережіть себе  та своїх близьких, звертайте увагу до літніх людей, яким зараз вкрай потрібна стороння допомога! Не будьте байдужими до оточуючих, якщо в змозі допомогти.

Ми вистоїмо, ми переможемо!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ