НАША ПАМ'ЯТЬ ВІЧНА

Дата: 21.11.2022 13:45

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, який докорінно перевернув свідомість українського народу, об'єднавши прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінивши перебіг української історії.

Сьогодні у Болграді з нагоди цієї дати відбулася церемонія покладання квітів до Меморіалу Слави, в якому взяли участь голова Болградської районної державної адміністрації Геннадій Бамбура, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко, перший заступник Болградської міської ради Андрій Гарвалов, заступник Болградського міського голови Ганна Мунтянова, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Болградської міської ради Жанна Сусліна, директор КЗ "Центр культури та дозвілля" Ольга Коршок та інші представники громади.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто у боротьбі за свободу та кращу долю для України не дожив до сьогодні.

Наша пам'ять вічна, вона не згасне. Ми віримо, що незабаром настане довгоочікуваний світ на нашій українській землі.