ЯКІСТЬ ПИТНОЇ ВОДИ ІЗ ВОДОГОНІВ МІСТА БОЛГРАД ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ

Дата: 22.11.2022 14:46

На період дії воєнного стану в Болградському районі для попередження виникнення інфекційних хвороб, пов’язаних з водним шляхом передачі та з метою оперативного реагування на випадок виявлення відхилень щоденно проводиться моніторинговий відбір та дослідження якості питної води на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники із водогонів міст Болград, Арциз та смт. Тарутино.

Станом на 22.11.2022 рік питна вода відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171 – 10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по мікробіологічним та санітарно – хімічним показникам.

За інформацією Болградського районного відокремленого підрозділа ДУ "Одеський ОЦКПХ МОЗ"