НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРАЦЮЮТЬ «ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ»: ЯК ЗНАЙТИ

Дата: 29.11.2022 11:32

Після того, як минулого тижня ворог здійснив черговий підступний обстріл об’єктів енергозабезпечення країни, залишивши більшу частину країни без тепла й світла, в Україні стали розгортатися «Пункти Незламності», де наявні тепло, вода, освітлення, інтернет, живлення для мобільних пристроїв. Чим можуть скористатися громадяни.

Запрацювали такі пункти й в Болградської територіальної громаді. Для зручності ще раз повідомляємо їх адреси.

В місті Болград таких пунктів два. Першій знаходиться в будівлі Болградської міської ради за адресою: вул. Шпитальна, 45.

Другий – у 17-й державної пожежної-рятувальної частини в м. Болград по вулиці 25 Серпня, 161.

Також «Пункти незламності» створено в інших населених пунктах Болградської громади та розташовані вони в будівлі старостатів:

- с. Виноградівка – вул. І. Банєва ,69

- с. Залізничне – вул. Бессарабська, 92