ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських обговорень щодо перейменування (найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд на території Болградської територіальної громади

Дата: 02.12.2022 16:54

На виконання рішення виконавчого комітету Болградської міської ради № 363 від 18.10.2022 року «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування (найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд, розташованих на території Болградської територіальної громади», керуючись рішенням Болградської міської ради № 1254-VIII від 29.09.2022 року «Про затвердження Порядку перейменування ( найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд, розташованих на території Болградської територіальної громади», рішенням виконавчого комітету Болградської міської ради Одеської області від 21.09.2022 року № 324 «Про погодження списку об`єктів топоніміки (вулиць,  провулків, скверів, парків  та населеного пункту),  розташованих на території Болградської територіальної громади Болградського району Одеської області що підлягають перейменуванню», виконавчий комітет Болградської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування об`єктів топоніміки на території Болградської територіальної громади Одеської області.

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Болградської міської ради Одеської області.

Місце проведення громадського обговорення: Болградська територіальна громада Одеської області.

Перелік об’єктів, розташованих на території Болградської територіальної громади, яким пропонуються присвоїти нову назву додається (додаток 1).

Форма проведення громадських обговорень: листи - опитування осіб, які проживають або мають відношення до об’єкту, який пропонується перейменувати додається (додаток 2).

Графік проведення письмового опитування осіб, які проживають або мають відношення до об`єктів топоніміки, що підлягають перейменуванню, розташованих на території Болградської територіальної громади Болградського району Одеської області додається (додаток 3).

Також, особи, яки мають відношення до об’єкту, що пропонується перейменувати, та бажають прийняти участь у громадському обговоренні:

• мають можливість викласти свої пропозиції в листі - опитування за місцем свого проживання за наступними адресами:

Болградська міська рада: м. Болград, вул. Шпитальна, 45, приймальня.

старостат села Виноградівка по вул. Іордана Банєва, 69;

старостат села Владичень по вул. Центральна, 37;

старостат села Залізничне по вул. Бессарабська,92;

старостат сіл Оксамитне та Тополине по вул. Суворова, 10;

старостат села Табаки по вул. Болградська, 143.

• як що, з будь – яких причин, особи перебувають за межами населених пунктів Болградської територіальної громади, можуть подавати свої пропозиції у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові, адреси та контактного номеру телефону особи, яка їх подає на електронну, або поштову адресу Болградської міської ради.

Поштова адреса:

68702, Одеська область, Болградський район,

м. Болград, вул. Шпитальна, 45,

тел.(04846)41259, або

електронна адресаmiskarada@bolgrad.odessa.gov.ua

-    або шляхом заповнення листа – опитування в Googleформі (додаток 4).

Усі пропозиції учасників громадського обговорення надаються у строк до «02» січня 2023 року включно.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Акредитація представників ЗМІ – без обмежень.

Попередня реєстрація учасників громадського обговорення не потрібна.

Консультації з питань, проведення громадського обговорення можна отримати:

-  у відділі містобудування та архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та державного архітектурно будівельного контролю Болградської міської ради: 68702, вул. Терещенка, 65, м. Болград, Одеська область, та за                        телефоном (04846) 4 32 09;

- у старостаті села Виноградівка по вул. Іордана Банєва, 69, тел. 063 128 1574;

- у старостаті села Владичень по вул. Центральна, 37, тел. 073 319 4487;

- у старостаті села Залізничне по вул. Бессарабська,92, тел. 063 472 5201;

- у старостаті сіл Оксамитне та Тополине по вул. Суворова, 10, тел. 097 556 1532;

- у старостаті села Табаки по вул. Болградська, 143, тел. 093 603 9017.

Відповідальні особи за збір інформації та організацію проведення громадського обговорення:

-   начальник загального відділу Болградської міської ради – Ольховська Марина Миколаївна;

– начальник відділу містобудування та архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та державного архітектурно будівельного контролю Болградської міської ради – Арнаут Людмила Георгіївна;

- старости сіл Болградської територіальної громади:

• села  Виноградівка – Наумова Ольга Миколаївна;
  • села Владичень – Ігнатова Марія Федорівна;
  • села Залізничне – Гергі Світлана Дмитрівна;
  • сіл Оксамитне і Тополине – Чернєв Василь Панасович;
  • села Табаки – Терзі Володимир Володимирович.

Результати громадського обговорення оприлюднюються організатором громадського обговорення на офіційному сайті Болградської міської ради протягом п’яті робочих днів після проведення громадського обговорення.

Відділ містобудування та архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та державного архітектурно будівельного контролю Болградської міської ради Одеської області

Додаток 1:

Перелік об’єктів, розташованих на території Болградської територіальної громади, яким пропонуються присвоїти нову назву:

м. Болград

с. Виноградівка

с. Владичень

с. Залізничне

с. Оксамитне

с. Табаки

Додаток 2:

Зразок листа – опитування.

Додаток 3:

Графік проведення письмового опитування осіб, яки проживають або мають відношення до об`єктів топоніміки, що підлягають перейменуванню, розташованих на території Болградської територіальної громади Болградського району Одеської області.

Додаток 4:

Лист – опитування в googleформі.

м. Болград

с. Виноградівка