6 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2022 09:19

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, дорогі ветерани!

День Збройних Сил України - одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою. Тому, перш за все, ми щиро дякуємо тим, хто щодня захищає нашу рідну землю від ворогів.

Українська армія - сила і гордість нашої Батьківщини. Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші воїни у світі. Ми пишаємось своїм військом і довіряємо йому.

Щиро дякую усьому особовому складу Збройних Сил України за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву. Висловлюю вдячність ветеранам війни та військової служби за їх активну громадську позицію у справі виховання майбутніх воїнів.

У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю захисників, які віддали своє життя за свободу України. Вічна їм слава!

Бажаю всім захисникам, захисницям і їх родинам повернутися додому цілими і неушкодженими, і принести з собою перемогу!

Дякуємо вам, наші відважні воїни! Зі святом!

С повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ