ВОНИ ДБАЮТЬ ПРО СЬОГОДЕННЯ ТА ПРО МАЙБУТНЄ ГРОМАД

Дата: 07.12.2022 15:24

У Болграді відбулася церемонія нагородження найкращих представників органів місцевого самоврядування району з нагоди їхнього професійного свята.

Привітати своїх колег прибули заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко.

Свою вдячність за вагомий внесок у розвиток громад, особливо в цей непростий для всіх час, висловив начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура.

І, щоправда, сьогодні робота представників місцевого самоврядування стала складнішою та відповідальнішою, адже перед ними постійно постають нові та нові завдання, а разом з ним приходить новий досвід, який обов'язково увійде до новітньої історії України.

«Необхідно завжди пам'ятати, що ми несемо відповідальність перед найвищим, що може бути в житті – перед довірою людей, особливо зараз – у ці складні для всієї країни години. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов'язків сприяють розбудові та розвитку нашої громади, наближають світ! Від щирого серця, дорогі друзі, прийміть запевнення у повазі і вдячності за вашу нелегку, часто невдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади. Щастя вам і здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі ваших дітей і онуків, здійснення задумів і планів задля загального гаразду!», - звертаючись до колег, зазначила секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко.

З нагоди свята були вручені грамоти Одеської обласної ради, Болградської районної ради, Болградської РВА, Болградської міської ради.

Цього року серед представників місцевого самоврядування Болградської громади їх отримали: секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко, заступник начальника відділу освіти Болградської міської ради Алла Оріховська, заступник начальника фінансового управління Болградської міської ради Валентина Аджійська (грамота Одеської облради); головний спеціаліст відділу фінансового та бухгалтерського обліку фінансового управління Болградської міської ради Олена Хирна (грамота Болградської РВА); головний спеціаліст з питань публічних закупівель Болградської міської ради Ірина Арнаутова (грамота Болградської райради); головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Болградської міської ради Одеської області Тетяна Дериволкова, головний спеціаліст Інспекції з благоустрою Болградської міської ради Костянтин Дімов, головний спеціаліст відділу фінансового та бухгалтерського обліку Болградської міської ради Одеської області Вікторія Пенкова, головний спеціаліст відділу соціальної захисту населення Болградської міської ради Одеської області Ольга Шевера (грамоти Болградської міськради).

І, звичайно, своїми музичними подарунками винуватців урочистостей порадували артисти КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради, а також викладачі Болградської дитячої музикальної школи.