СТАНЬ ВИДИМИМ НА ДОРОЗІ – СБЕРЕЖИ ЖИТТЯ

Дата: 12.12.2022 16:59

Як відомо, у зв'язку з необхідністю економії електроенергії та аварійних відключень світла проводяться заходи щодо обмеження освітлення конструкцій елементів зовнішньої реклами, вивісок, вітрин, обмеження освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та об'єктів соціальної сфери, тощо.

З метою максимальної безпеки мешканців Болградської громади Болградська міська рада просить дотримуватися вас правил безпеки дорожнього руху. А саме – у темний час доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, що рухаються по проїжджій частині або вздовж узбіччя, повинні використовувати світловідбивні елементи (стрічка, наклейка, жилет, тощо) або бути в одязі, який має світловідбивні елементи для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху. А ще бути уважними під час виконання переходу проїжджих частин доріг.

Бережіть себе!