«Важко, але варто»: в Україні триває кампанія на підтримку ЗСУ

Дата: 08.12.2022 09:36

«Важко, але варто»: в Україні триває кампанія на підтримку ЗСУ

6 грудня в Україні відзначається День Збройних Сил України, однак, не минає дня, щоб ми не дякували своїм захисникам, які боронять нашу неньку. З цього приводу триває інформаційна кампанія «Важко, але варто», яка направлена на вшанування військових. Міністерством оборони України було створено низку плакатів та постерів, як показують сильних і турботливих воїнів. Цьогорічні гасла кампанії є: «Будь сильним як ЗСУ», «Будь котиком як ЗСУ», «Будь влучним як ЗСУ», «Будь дружнім як ЗСУ», «Бий ворога, як ЗСУ», «Освідчуйся як ЗСУ» та інші. Кожен може знайти більше матеріалів за посиланням, завантажити їх та розмістити у своїх соціальних мережах, а також у соціальних сторінках ЗСУ публікують мотиваційні фото під хештегом вірю в ЗСУ. На яких зображені льотчики та артилеристи, зв’язківці та піхота — всіх, хто щоденно наближає нашу перемогу.