НА ПЕРЕДОСТАННІЙ ЦЬОГОРІЧНІЙ СЕСІЇ: ВНЕСЕНО НИЗКУ ВАЖЛИВИХ ЗМІН ДО ПРОГРАМ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ
Дата: 16.12.2022 11:24
Кількість переглядів: 171
Минулого тижня позапланово пройшла 46 сесія Болградської міської ради. Її терміновість була викликана необхідністю внесення важливих змін до кількох діючих програм.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04057008/665a099e57dbd139584cdae12f191e6d.jpg)
ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я
Перші зміни торкнулися цільової програми "Здоров'я" на 2022 рік. Полягали вони у виділенні 1 325, 3 тис. грн на виготовлення проектної документації по об'єкту будівництва: капітальний ремонт системи киснепостачання з установкою кисневої станції в КНП «Болградськач ЦРЛ» вартістю 100 тис. грн та придбання ще 30 функціональних лікарняних ліжок загальною вартістю 1 2885 тис. грн.
«Це дозволить суттєво покращити умови для своєчасного та ефективного надання медичної допомоги», - наголосив Болградський міський голова Сергій Димитрієв, з яким погодилися присутні депутати.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04057008/8ee114e420cbb64440a712063e8eaec9.jpg)
Зазначимо, що йдеться про встановлення у Болградській ЦРЛ потужної кисневої станції, здатної забезпечувати киснем одночасно 50 лікарняних ліжок. Це медобладнання, вартість якого на сьогодні сягає 9 млн гривень, Болградській ЦРЛ передасть благодійна організація.
Що стосується функціональних лікарняних ліжок, то загалом таких буде в ЦРЛ 130 штук. Перші 100 були придбані раніше і вже служать пацієнтам за призначенням, решту 30 буде закуплено та завезено до кінця цього року.
З ТУРБОТОЮ ПРО ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ГРОМАДИ ТА ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ
Істотних та актуальних змін торкнулися і Програми соціального захисту населення Болградської територіальної громади на цей рік. А саме – передбачено виділення 1 000 000 млн грн на проведення капітального ремонту будівлі колишньої дошкільної установи у селі Владичень для облаштування у ній житлових приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених осіб. Роботи на цьому об'єкті закінчяться до кінця року.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04057008/e11dca70cb566ee302528ddde0c6526d.jpg)
На 2 500, 0 тис грн було збільшено фінансування для реалізації Програми забезпечення громадської безпеки, профілактики злочинів та зміцнення правопорядку у Болградській громаді.
ЩОБ ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ СПРАВДІ БУВ НЕЗЛАМНИМ
Підтримали депутати та виділення субвенції у розмірі 110 000,0 тис. грн для придбання 2000 літрів бензину з метою забезпечення безперебійної роботи генераторів «Пункту незламності», який розгорнуть на території 17-ї Державної пожежна-рятувальної частини 9-го Державного пожежна-рятувального у Болграді. Відповідні зміни було внесено до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Болградської міської територіальної громади на 2022 рік.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04057008/dbed2f0f5475e1f85946239d0b50e953.jpg)
РОЗВИТОК СПОРТУ МАЄ БУТИ БЕЗПЕЧНИМ
З цим також погодилися депутати Болградської міської ради, підтримавши внесення запропонованих змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту у Болградській територіальній громаді на 2022 рік.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04057008/c04f783a443c64a8fb0ddef89eed97a5.jpg)
З метою покращення технічного стану об'єктів комунальної власності, що знаходяться в оперативному управлінні КЗ «Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», підвищення тепло- та енергозберігаючих властивостей будівель, усунення передумов для виникнення травмонебезпечних ситуацій та руйнування спортивних споруд було виділено 960,0 на капремонт даху спортивного залу на вул. 25 Чапаєвська дивізія, 74.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04057008/568bcda2748967e1a0828b2456d363b6.jpg)
А оскільки ще одним негативним фактором, який не дозволяє використовувати спортивні зали та інші приміщення відділу культури, туризму, молоді та спорту за призначенням у холодну пору року, є відсутність системи опалення, депутати погодилися виділити 784,1 тис грн на обладнання обігрівачам спортивної зали вул. 25 Чапаєвської дивізії, 74 (спортзал) та на Інзівській, 170 (спортзал) у Болграді, а також приміщення Будинку культури у селі Владичень.
Ще 80 тисяч і 50 тис грн відповідно передбачено профінансувати в рамках цієї програми для придбання необхідного обладнання та участі спортсменів та команд Болградської громади у виїзних змаганнях у грудні 2022 року.