19 ГРУДНЯ - ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 19.12.2022 09:59

Шановні мешканці Болградської громади!

Сьогодні в Україні шанують святого Миколая — захисника, наставника і покровителя дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи.

Це свято, на яке з нетерпінням чекають саме діти, бо цієї дати вони знаходять під подушкою різні подарунки. Але цього року на дива чекають не лише самі маленькі, а й дорослі - кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше.

Сьогодні наші серця як ніколи наповнюються милосердям, добротою тай вірою в найкраще. Нехай же диво станеться, нехай, перш за все, запанує мир, нехай вилікуються хворі, нехай до дому скоріше живими повернуться наші захисники!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що наповнює наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками.

Хочу побажати кожній родині добра і щастя. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай приносить тільки радість.

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ