СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ

Дата: 22.12.2022 09:48

22 грудня відзначається професійне свято людей, які зараз роблять все можливе, щоб у будинку кожного українця було світло — День енергетика України.

Дійсно особливого значення цей день набув в умовах повномасштабного вторгнення Росії, коли окупанти атакують критичну інфраструктуру нашої країни, прагнучі залишити без світла українців.

І люди, які присвятили себе енергетиці,  показали, що вони стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. З повною віддачою вони виконують свою справу, вкладаючи в неї не тільки свої знання та вміння, а й сили, здоров’я.

Нехай завжди їм світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові, а життя буде наповнене енергією світла.

Шановні енергетики!

Бажаю вам впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів на професійній ниві. Нехай у вас завжди вистачає власної енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ