УВАГА АУКЦІОН ЗА МЕТОДОМ ПОКРОКОВОГО ЗНИЖЕННЯ СТАРТОВОЇ ЦІНИ ТА ПОДАЛЬШОГО ПОДАННЯ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗІ ЗНИЖЕННЯМ СТАРТОВОЇ ЦІНИ - ГОЛЛАНДСЬКИЙ АУКЦІОН, ЗНИЖКА 50% ВІД СТАРОТОВОЇ ЦІНИ ПЕРШОГО АУКЦІОНА

Дата: 22.12.2022 10:42

Болградська міська рада оголосила АУКЦІОН з продажу об'єкта нерухомості, розташованого за адресою: 68733, Одеська область, с. Виноградівка, вул. Владиченська, 5.

Об’єкт розташований за межами населеного пункту. З об’єкту відкривається живописний вид нанайбільше, природне, прісне озеро в Україні -  Ялпуг, що є привабливим для використання з метою  розміщення об’єктів туризму, будинків відпочинку для любителів екотуризму, мисливців та рибалок. Зручне транспортне сполучення, а саме перебуванняу безпосередньої близькості до міжнародної паромної переправи «Орлівка - Ісакча» (47 км.) та до районного центру м. Болград (7 км.)  дає можливість використання об’єкту для розміщення об’єктів виробничої діяльності, складських  приміщень та іншої діяльності.

До складу об'єкта входять: лікарня А, площею 664,5кв.м., пральня Б, площею 142,4 кв. м, вбиральня В, дворові споруди 1-6. Будівля перебуває у задовільному стані, потребує капітального ремонту.Є можливість підключення до водопровідних, каналізаційних, електричних та газових мереж.

Об’єкт розташований на земельній ділянці площею 1.2268га, кадастровий номер - 5121481600:01:005:1240.Форма власності: комунальна. Власник: Болградська міська рада Одеської області (код ЄДРПОУ 04057008).

Стартова ціна об’єкта 665365, 28грн.

Аукціон відбудеться 28 грудня 2022 року.

Пропозиції для участі в аукціоні приймаються до 28грудня 2022 року.

Аукціон відбудеться в системі «Прозорро. Продажи» https://prozorro.sale, в он-лайн режимі https://prozorro.sale/auction/SPE001-UA- 20221220-61805.

Не впустить шанс вигідно інвестуватизбереження!

За інформацією звертатися до Болградської міської ради: м. Болград, вул. Шпитальна, 45, тел. 0938366449.