ВЖЕ ЦІЄЇ СУБОТИ ОНГЪЛ СТУДІЯ КЗ "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ" БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРЕДСТАВЛЯЄ...

Дата: 22.12.2022 11:43

«Різдвяна історія з привидами»

2️⃣4️⃣ грудня. 1️⃣5️⃣🔹0️⃣0️⃣ Корпус №1 КЗ «Центр культури та дозвілля», Болград, вул. Поштова, 30🌟

Запрошуємо вас на неймовірну, цікаву, кумедну та трохи моторошну 👻 історію за мотивами най популярнішого твору Чарльза Діккенса🏆!

Безсердечний скнара Скрудж🫤, все життя обходився із людьми мов з мотлохом, АЛЕ життя то бумеранг, і настав час сплатити рахунки 🫵

❄️Різдвяний час – це коли двері між світом реальності та світом духів👻 відчиняються.

Привиди перевернуть життя Скруджа з ніг на голову, та змусять подивитися на себе з іншого боку.

Чи вистачить йому сил протидіяти потойбічним створінням, чи він злякається і втратить все❓

Приходьте та дізнайтеся, якщо не боїтеся 😉

Вхід, вільний❗ В залі тепло та світло❗

🔹24 грудня. 15.00