ТРИДЦЯТЬ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОБУВАЛИ В ОДЕСІ

Дата: 27.12.2022 11:55

25 грудня тридцять обдарованих дітей Болградської територіальної громади отримали нагоду відвідати в Одесі новорічну виставу «Червона шапочка», яку представила балетна студія Заслуженої артистки України Світлани Антипової.

Давно відома всім добра казка з дитинства ожила для них на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету. Талановиті актори представили твір Шарля Перро у цікавій та дуже сучасній інтерпретації.

Незабутнє видовище з тонким гумором, і водночас із вічними істинами моралі привели в незабутнє захоплення публіку, подарувавши юним глядачам чимало позитивних емоцій.

Зазначимо, що поїздка на цю виставу дітей Болградської громади стала можливою завдяки депутату Одеської обласної ради Вадиму Шкарівському та директору ТОВ "Болградтрансавто" Володимиру Кочеву, який надав транспорт.

Болградська міська рада, діти та їхні батьки висловлюють щиру вдячність за цей казковий новорічний подарунок.