Основні вимоги пожежної безпеки

Дата: 10.01.2023 14:11

Із настанням осінньо-зимового періоду гостро постає питання виникнення пожеж у житловому секторі. Майже щодня реєструються нові випадки  пожеж в оселях, і найчастіше причинами їх виникнення стає порушення правил пожежної безпеки з боку самих власників.

Окрім того, що громадяни наражають на небезпеку себе та ставлять під загрозу знищення свого майна, часто порушуючи  правила пожежної безпеки у небезпеці опиняються і сусідні будинки або квартири в багатоповерхівках. Тому Болградське  РУ ГУ ДСНС України в Одеській області звертається до жителів Болградського району з  основними вимоги пожежної безпеки:
    -не куріть у ліжку;
    -пильнуйте за станом та справністю електромережі;
    -у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, пральні машини тощо;
    -не перевантажуйте електромережу, не вмикайте одночасно побутові споживачі великої потужності, не використовуйте саморобні чи несправні побутові електроприлади;
   -не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками, запальничками та іншими небезпечними побутовими предметами;
    -не можна залишати запалену свічку без нагляду;
    -не можна ставити свічку у місцях, де можливі протяги;
Пам’ятайте: чимало пожеж, особливо з трагічними наслідками, виникають уночі, тому щовечора необхідно:
    вимкнути всі можливі електропобутові та газові прилади;
    упевнитися, що безпосередньо біля ліжка, впритул до ковдри, не стоять електричні прилади;
    переконатися, що вогонь у печах догорів;
Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід максимально чітко виконувати вимоги пожежної безпеки.
Дотримуйтеся правил пожежної безпеки у побуті!
Бережіть своє життя та майно від пожеж!
У випадку пожежі телефонуйте 101.