Правила  користування генератором

Дата: 10.01.2023 14:13

У зв’язку з плановими відключеннями світла, багато громадян переходять на резервне джерело живлення, зокрема генератори. Під час застосування цього приладу треба знати основні правила поводження аби уникнути надзвичайних ситуацій. Болградське районне управління просить вас дотримуватись правил  користування генератором:
    -Використовуйте генератор лише на відкритому повітрі. Місце розташування від будівлі має сягати не менше 6 метрів, пам’ятайте, вихлопні гази з електроприлада небезпечні для життя.
    -Захистіть генератор від вологи. У вас мають бути гумові рукавиці та чоботи або будь-яке інше взуття із гумовою підошвою.
    -Перш, ніж включати генератор, перевірте стан електропроводки. Не змішуйте різні види мастила, теж стосується і пального. Заправляти генератор можна лише вимкненим (якщо ви його вже вмикали і потрібно дозаправити - дочекайтеся, поки всі запчастини охолонуть).
    -Не залишайте пальне біля генератора, адже воно може спалахнути.
    -Не змінюйте самостійно конструкцію електроприладів.
Дотримуйтеся правил пожежної безпеки з генераторами !
У випадку пожежі телефонуйте 101.