"СЬОГОДНІ ВИКОНУЄТЬСЯ…."

Дата: 10.01.2023 14:15

85 років від дня народження Пославського Анатолія Онисимовича (1938-2017), актора, заслуженого працівника культури України. Він багато років обіймав посаду завідувача трупи Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного.  Анатолій Анісимович у 1963 році прийшов до колективу та 53 роки служив у театрі. Понад 60 ролей, робота головою профкому, членом мистецької ради. На пенсію Анатолій Пославський пішов із посади завідувача трупою, в якій працював 32 роки. Його любив одеський глядач, цінували колеги!
На жаль, 5 вересня 2017 року Анатолій Пославський пішов із життя, але пам'ять про цю світлу театральну людину жива!