ДО УВАГИ БАГАТОДІТНИХ РОДИН БОЛРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 11.01.2023 17:28

Болградська міська рада запрошує багатодітні родини, в яких діти виховуються одним з батьків, звернутися до Відділу соціального захисту населення Болградської міської ради для отримання гуманітарної допомоги у вигляді гігієнічних наборів.

Видача буде проводитися 12 та 13 січня з 08.00 до 12.00 години за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 39, каб. №4.

При собі потрібно мати: паспорт, посвідчення багатодітної родини та інші документи, які підтверджує, що діти виховуються одним з батьків.

Також звертаємо увагу на те, що звертатися за цією допомогою можуть лише ті багатодітні родини, які ще не отримували її у січні 2023 року.