БОЛГРАДСЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА ЩЕ ОДНОГО СВОГО ЗАХИСНИКА

Дата: 16.01.2023 11:32

На жаль, перший місяць 2023 року затьмарився скорботною новиною. 9 січня у тяжких боях за свободу України загинув житель села Залізничне Болградської громади Михайло Ялама, 1977 року народження.

Без чоловіка та батька залишилися троє дітей – двоє неповнолітніх та старший син, який сьогодні також мужньо, як і його батько, бореться за визволення рідної землі.

Прощання та відспівування відбудеться завтра, 17 січня 2023 року о 12.00, біля його дому за адресою: село Залізничне, вулиця Бессарабська 2А.

Бажаючі проводити Героя, віддавши йому шану, можуть прийняти участь у живому коридорі о 9.30 від початку вулиці Бессарабської до Бессарабської 2 А, та о 12.30 від вулиці Бессарабської 2А, по вулиці Єрмака до кладовища. Поховають Героя на сільському кладовищі.

Болградська міська рада сумує разом із рідними Михайла Ялама, висловлює їм щирі співчуття у зв'язку з цією непоправною втратою. Вічна пам'ять загиблиму Герою!