БОЛГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРО СИТУАЦІЮ З ВОДО- ТА ТЕПЛОПОСТАЧАННЯМ У БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 16.01.2023 15:20

Шановні жителі Болградської громади!

Пошкодження енергосистеми, як відомо, безпосередньо впливає на тепло- та водопостачання. Однак нами було заздалегідь передбачено виникнення можливих труднощів, завдяки чому, незважаючи на тривалу відсутність світла, Болград залишався і залишається з водопостачанням цілодобово.

Так, у разі зниження промислової напруги, на всіх водонасосних станціях міста запускаються генератори, також ними забезпечені каналізаційні станції. Для їх функціонування на сьогодні є достатній запас палива.

Дещо складніші справи з роботою бюветів. Під час відсутності електропостачання набрати воду можна лише на бюветі, розташованому поряд із Болградською районною лікарнею, оскільки він  знаходиться на одній лінії із цим об'єктом критичної інфраструктури.

Що ж до теплопостачання, то на сьогодні великих проблем із ним у громаді немає. Усі об'єкти критичної інфраструктури опалюються. На випадок того, якщо ситуація посилиться або виникнуть перебої і з газопостачанням, у Болградській громаді працюють "Пункти незламності", які одночасно виконують роль Пунктів обігріву. Вони є як у самому Болграді, так і на території сіл громади.

Одним словом, ситуація на сьогодні контрольована! Набираємось сил і віримо у краще!

Болградський міський голова                                            Сергій ДИМИТРІЄВ