ЗАХИЩАЮЧИ БАТЬКІВЩИНУ ВІД ЗАГАРБНИКІВ ЗАГИНУВ УРОДЖЕНЕЦЬ МІСТА БОЛГРАД АНДРІЇ ОКУНЄВ

Дата: 18.01.2023 10:17

Під час виконання бойових дій на Донецькому напрямку, захищаючи наш спокій, 3 жовтня 2022 року обірвалося життя сержанта Окунєва Андрія Анатолійовича. Незворотна втрата для матері, брата, дружини та дітей.

Чоловіку було 47 років, родом з міста Болград. Був призваний на військову службу за мобілізацією Болградським РТЦК та СП Одеської області.

Церемонія прощання з Героєм відбудеться о 9:30 годині 19 січня біля його дому за адресою м. Болград вул 25 Чапаєвської дивізії буд.64.

З 11.00 - 12.30 год. в залі прощання на вул. Поштова (біля моргу) пройде прощання та відспівування загиблого Героя.

Віддати свою шану та повагу захиснику всі охочі зможуть, створивши живий коридор по вулиці Поштова – Заводська з 13.00.

Болградська міська рада висловлює глибокі співчуття рідним, близьким Героя.

Слава та вічна пам'ять відважному захиснику!