БОЛГРАДСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ СВОГО ЗАХИСНИКА АНДРІЯ ОКУНЄВА

Дата: 19.01.2023 13:02

Сьогодні у Болграді попрощалися із ще одним нашим земляком, уродженцем Болграда – сержантом Окнєвим Андрієм Анатолійовичем, який мужньо загинув 3 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання, захищаючи Україну від ворога.

Інакше син військовослужбовця та вчительки вчинити не міг. Дуже хотів, щоб не лише його діти, рідні та близькі, а й вся Україна була вільною та процвітаючою.

Андрію Окунєву було лише 47 років. У пам'яті своїх близьких, однокласників, друзів, вчителів, побратимів, які сьогодні прийшли попрощатися з Героєм, він залишиться як Людина з великої літери.

«Він вчинив, як справжній чоловік, як справжній патріот своєї батьківщини. Прийміть щирі співчуття та низький уклін за сина. Саме завдяки таким мужнім воїнам тут, у нашій громаді, ми не чуємо звуків від снарядів, що розриваються. Хочеться, щоб ці звуки якомога швидше змовкли в нашій країні. Вічна пам'ять Захиснику!», - зазначив, звертаючись до матері загиблого, Болградський міський голова Сергій Димитрієв.

Болградська міська рада висловлює свої найщиріши співчуттям сім'ї загиблого! Світла пам'ять Герою!