ТРАДИЦІЯ ЖИВА: УЧОРА В БОЛГРАДІ ПРОЙШЛИ ХРЕЩЕНСЬКИ КУПАННЯ

Дата: 20.01.2023 14:09

Вже багато років у парку ім. Пушкіна 19 січня організовуються купання в освітленій джерельній воді з нагоди одного з головних свят православних віруючих – Хрещення Господнього.

Цей рік не став винятком. Ближче до полудня чоловіки, жінки, діти стали збиратися біля обладнаної купелі, де Благочинний Болградського округу, настоятель Спасо-Преображенського собору протоієрей Стефан Турлак провів чин освячення води, побажавши всім здоров'я та миру, і першим поринув у воду.

Підтримку у проведенні хрещенських купань надала Болградська міська рада, надавши намети для перевдягань для купаючих, генератор та гарячі напої з печивом та солодощами.

Свою допомогу будь-якої миті готові були надати робітники полиції. Але вона не знадобилася