З НАГОДИ 105-Ї РІЧНИЦІ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 20.01.2023 16:20

День Соборності України – це свято, яке щорічно святкують 22 січня від 1999 року, відзначаючи проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 року.

Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради, яке сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.

22 січня 2023 року виконується вже 105 років з тих історичних подій об’єднання українських земель, нагадуючи нам всім ,що України незалежна, а українці – єдині. Тобто готові зробити все, щоб в державі знову запанував мир та свобода.

З нагоди 105-ї річниці Соборності України сьогодні в Болграді відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави.

У заході прийняли участь голова Болградської районної державної адміністрації Геннадій Бамбура, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко,  заступник Болградського міського голови Ганна Мунтянова,  представники Відділу культури, туризму, молоді та спорту Болградської міської ради та КЗ "Центр культури та дозвілля ".

Присутні поклали квіти в пам'ять про тих, хто поклав своє життя за свободу,  незалежність та соборність нашої країни.