ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 23.01.2023 10:53

Шановні клієнти!

Актуальна інформація про обмеження електроенергії на 23 січня на Одещині.

В енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак.

Ліміт з 00:00 до 07:00 – 411,56 МВт. Це – 34% від загальної потреби області, 25% з яких споживає критична інфраструктура. Через це до 7 ранку 23 січня в області застосовуватимуть екстрені відключення світла.

Ліміт з 7:00 до 24:00 – 580,18 МВт. За поточних погодних умов та рівня споживання електроенергії споживачами, цього ліміту буде достатньо для застосування графіків стабілізаційних відключень. Проте, світло буде лише в гарантовані години білої зони.

Дізнатися коли відбуватимуть відключення/включення світла за вашою адресою під час стабілізаційних відключень ви можете на сайті ДТЕК Одеські електромережі: https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns

До цілодобових графіків стабілізаційних відключень ОСР зможе повернутися коли знизиться дефіцит електроенергії в країні і НЕК Укренерго зможе надати більші ліміти споживання на область.

Енергетики роблять все можливе, щоб якомога швидше повернутись до прогнозованих графіків відключень.

Слідкуйте за оновленням інформації на наших офіційних ресурсах.