СЬОГОДНІ В БОЛГРАДІ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.01.2023 16:37

Сьогодні у глядацькій залі 1 корпусу КЗ "Центр культури та дозвілля" лунали веселі пісні та велись запальні українські танці. А все тому, що ми святкували 105-у річницю Дня Соборності України.

Саме 22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією, відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Ми, з різних регіонів, разом працюємо, створюємо знакове і важливе, боримося із окупантами, відстоюємо сво. соборність і волю заради власної держави. Миру нам всім, злагоди і добра!!!

Слава Україні!

За інформацією КЗ "Центр культури та дозвілля" Болградської міської ради