У СЕЛІ ВИНОГРАДІВКА БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ НА ДЕЯКИХ ВУЛИЦЯХ РЕАНІМУВАЛИ ДІЛЯНКИ ДОРІГ

Дата: 24.01.2023 16:25

Цього тижня працівники з благоустрою Виноградівської сільської ради засипали жерствою ями на ділянках доріг, що по вулицям Іордана Банєва та Болградська.

«Як відомо, розраховувати у воєнний час на якісь капітальні ремонти ми не можемо. Зате може хоча б не дозволити ямам збільшуватися за площею. Тим більше, що погода дозволяє і жерства є, і бажання покращити стан доріг, хай і в такий спосіб», - розповіла староста села Виноградівка Ольга Наумова.

Додамо, що така реанімація у вигляді підсипки ям проводиться в селі протягом року систематично.