НА ДОПОМОГУ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ

Дата: 25.01.2023 15:32

Вчора відбувся виїзд комісії з комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі.

До її складу входять начальник відділу соціального захисту населення Болградської міської ради Альона Жолтова, директор КНП "Болградська районна центральна лікарня" Болградської міської ради Віктор Дішлі, директор КНП "Одеський обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю" Валерій Дімітров та секретар комісії - провідний фахівець із соціальної роботи КУ "ЦНСП" Болградської міської ради Олена Гриценко.

Всього членами комісії було проінспектовано 5 осіб в селі Залізничне та місті Болград, за результатами чого будуть зроблені відповідні висновки ступеня індивідуальних потреб особи.